[ZDJĘCIA] Za nami XI Puchar Dyrektora OSiR w szachach błyskawicznych

78997719_1306710416179041_8725943703614521344_o

W sobotę, 7 grudnia w sali tenisa stołowego w Ośrodku Sportu i Rekreacji nr 1 rozegrano coroczny turniej o Puchar Dyrektora OSiR w szachach szybkich. Wszyscy zawodnicy rozegrali tego dnia po 9 partii w tempie szachów szybkich.

Bardzo dobry występ tego miała była reprezentantka UKS „Pałac" Nieborów Magdalena Walczak, która co prawda nie zwyciężyła, ale zajęła drugie miejsce, co było dla niej życiowym sukcesem. Puchar za 1 miejsce odebrał Robert Chojnowski, który tez nie ustrzegł się przegranej i uzyskał w sumie 7,5 punktu. Najniższe miejsce na podium zajął niezbyt zadowolony ze swojej gry Kacper Zakrzewicz z Domaniewic. Nowością był puchar dla najlepszego taty (pod warunkiem, że dziecko grało w turnieju). W tej kategorii triumfował Paweł Wysocki z UKS „Jedynka" Łowicz.

Wszystkie puchary i nagrody (słodycze) dla juniorów wręczał Pan Zbigniew Kuczyński. Kolejny turniej o Puchar Dyrektora już 22 grudnia, kiedy to „na deskach" królowały będą szachy Fischera.