wersja testowa serwisu

Zbliża się Mobilna Gra Terenowa o Stanisławie Lemie na „Noc Bibliotek”

28814e9b183c9e850bf5fdfff067

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu bierze udział w ogólnopolskiej akcji pn. „Noc Bibliotek". Tegoroczna edycja odbędzie się, 9 października 2021 r. pod hasłem ,,Czytanie wzmacnia". Z tej okazji zaprasza Czytelników do udziału w mobilnej grze terenowej na smartfony pt. ,,DyLEMaty przyszłości". Biorąc udział w tej grze, będzie można nie tylko wzmocnić swój umysł ale również kondycję! Do przejścia będzie bowiem określona trasa ulicami Łowicza.

Do gry zapraszane są drużyny 2-5 osobowe (rodzice z dziećmi, przyjaciele, znajomi) przy czym w każdej drużynie musi znajdować się pełnoletni opiekun grupy. Warunkiem przystąpienia do zabawy jest posiadania smartfona lub tabletu z zainstalowaną bezpłatna aplikacją ActionTrack. Gra nawiązywać będzie do twórczości Stanisława Lema, literackiego patrona roku 2021.

Na uczestników gry czekają atrakcyjne upominki ufundowane przez Salon RTV i AGD Agata, OSM Łowicz, Steven i Sun-Day! Tego dnia będzie można również obejrzeć wystawę grafik poświęconych Stanisławowi Lemowi i jego twórczości, przygotowaną przez Narodowe Centrum Kultury. Atrakcje czekają również na dzieci. Najmłodsi zostaną zaproszeni do pamiątkowego kosmicznego zdjęcia i kreatywnych zabaw plastycznych.

Szczegółowe informacje w załącznikach. Zapisy do gry pod numerem telefonu 46 837 38 74. O akcji: https://nocbibliotek.ceo.org.pl/.

źródło: UM Łowicz