wersja testowa serwisu

Z Rawy Mazowieckiej do Łowicza. Poznaliśmy nowego Komendanta Powiatowego Policji

policja-auto-napis

Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Sławomir Litwin z dniem 30 stycznia 2021 roku powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu młodszemu inspektorowi Bartłomiejowi Karchowi.

Z dniem 30 stycznia 2021 roku Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Sławomir Litwin powierzył młodszemu inspektorowi Bartłomiejowi Karchowi pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu. Z uwagi na pandemię uroczystego wprowadzenia w nowe obowiązki w dniu 1 lutego dokonał Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Sławomir Litwin za pośrednictwem videokonferencji ze wszystkimi kierownikami jednostek garnizonu łódzkiego.

Mł. insp. Bartłomiej Karch służy w Policji od 1996 roku. Od samego początku był związany z Komendą Powiatową Policji w Opocznie, gdzie z czasem awansował na Naczelnika Wydziału Prewencji. Od sierpnia 2016 roku najpierw pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta rawskiej jednostki, a z dniem 1 listopada został powołany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Rawie Mazowieckiej, gdzie nadzorował pracę pionu prewencji i ruchu drogowego.