Trwają Mistrzostwa Polski U-20 w lekkoatletyce. Za zawodnikami Błyskawicy Domaniewice pierwsze starty

lekkoateltyka

Trwają Mistrzostwa Polski U-20 w lekkoatletyce. W zawodach prawo startu wywalczyło i zostało zgłoszonych pięciu zawodników UKS Błyskawica Domaniewice - Jakub Pająk (wzwyż), Julia Moszura i Aleksandra Moszura (wzwyż), Michał Bryk (młot 6 kg) i Tomasz Wieteska (skok w dal).

W pierwszym dniu wystartowały Julia Moszura, która skoczyła 165 cm i wraz z jedenastoma innymi zawodniczkami wywalczyła prawo startu w jutrzejszym konkursie finałowym. Jej siostra Aleksandra skoczyła 155 cm i zajmując 15 miejsce odpadła z dalszej rywalizacji.

W pierwszym dniu imprezy w konkursie skoku w dal miał startować Tomasz Wieteska, ale na osiemnaście godzin przed startem z uwagi na przezìębienie został wycofany z rywalizacji.