Tragiczny wypadek w Brąszewicach. Nie żyje 55-letni pieszy

brasz
fot. KPP Sieradz

Policjanci z komisariatu w Błaszkach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego w miejscowości Brąszewice w powiecie sieradzkim. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 55- letni mężczyzna. Apelujemy o ostrożność.

2 stycznia 2023 roku około godziny 2.010 w miejscowości Brąszewice w powiecie sieradzkim doszło do tragicznego zdarzenia drogowego, w którym to śmierć poniosła jedna osoba. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu zdarzenia 43 - letnia kobieta kierująca pojazdem marki BMW na prostym odcinku drogi potrąciła przechodzącego przez jezdnię 55 - letniego mężczyznę z gminy Brąszewice. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kierująca samochodem była trzeźwa.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i przestrzeganie obowiązujących przepisów. Pamiętajmy aby dostosować prędkość do warunków panujących na drodze. Zarówno kierowcy jak i inni uczestnicy ruchu drogowego muszą być szczególnie rozważni. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnego w skutkach zdarzenia, w którym poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie.

Źródło: KPP Sieradz