wersja testowa serwisu

Myślisz o zabezpieczeniu lakieru lub przywróceniu dawnego blasku swojego auta? Przyjedź do studia detailingu Perfect Car

Myślisz o zabezpieczeniu lakieru lub przywróceniu dawnego blasku swojego auta? Przyjedź do studia detailingu Perfect Car

Jeszcze kilka lat temu, rzadko kto słyszał o usługach typu car detailing. Dziś, wielu z nas, którzy poważnie traktują posiadane przez siebie - nie tylko te drogie, ale i ze średniej półki samochody wie, że odpowiednie zabezpieczenie powłoki lakierniczej, czy wnętrza, daje wymierne korzyści na lata. I to nie tylko wizualne.

Czym jest car detailing?
W dużym skrócie, jest to bardzo precyzyjny proces konserwacji lub przywracania pojazdu do stanu, jakby dopiero zjechał z taśmy produkcyjnej. Usługa detailingu, pozwala na zachowanie niesamowitego wyglądu auta, na długie lata.

Jest to pojęcie, które obejmuje tak naprawdę wiele usług, które w konsekwencji mają doprowadzić do przywrócenia blasku zarówno nowych jak i już zmęczonych żywotem aut. A efekty potrafią być wręcz zdumiewające.

Zapotrzebowanie na tego typu usługi w ciągu ostatnich lat wzrosło diametralnie. Właściciele aut, zdają sobie coraz większą sprawę z konieczności zadbania o swoje samochody. 

Przekłada się to oczywiście na sam wygląd, ale nie tylko. Nałożenie specjalnych powłok ceramicznych, powoduje, iż późniejsze czyszczenie pojazdu przebiega niezwykle szybko i sprawnie. Któż z nas nie chciałby, aby jego auto, pomimo wielu lat i zmatowiałego lakieru, znów budziło zachwyt i popularne "wow".

Firma, która zajmuje się profesjonalnym detailingiem, powstała również w Łęczycy. I jak pokazuje doświadczenie - nieźle sobie radzi, przekonując do siebie właścicieli nawet najdroższych pojazdów z regionu.

Studio detailingu Perfect Car, mieszczące się w Łęczycy, oferuje profesjonalne usługi, związane z zabezpieczeniem powłoki lakierniczej na wiele lat. W ofercie znajduje się również szereg zabiegów, pozwalających przywrócić blask wnętrza auta oraz utrzymać efekt na długi czas.

- Firma powstała z ogromnej pasji do samochodów. Łącząc wiedzę, pasję i doświadczenie dbamy o zadowolenie każdego klienta, nawet najbardziej wymagającego. Przyjeżdżają do nas coraz droższe pojazdy, klienci zaufali nam i... są tego efekty - mówi Pan Szymon, właściciel Perfect Car.

Do studia trafiają zarówno kilkuletnie auta, nawet te, które znacząco odbiegają od stanu z dnia wyjazdu z salonu, jak i te, które dopiero zostały kupione. Zabezpieczenie powłoki lakierniczej ceramiką, czy specjalna impregnacja skóry wewnątrz, stała się na przestrzeni lat standardem, któremu poddawane są samochody nie tylko z najwyższej półki.

Perfect Car zapewnia profesjonalną, fachową i rzetelną obsługę. Każde auto dopieszczane jest do najmniejszego szczegółu. Do pielęgnacji używane są produkty z najwyższej półki, co gwarantuje utrzymanie efektu na lata.

Dla kogo kierowana jest oferta?
O skorzystaniu z usług powinni pomyśleć właściciele aut, chcący przywrócić dawny blask swojego samochodu - zarówno lakieru, reflektorów jak i wnętrza.

Oferta jest również skierowana do właścicieli nowych aut - zabezpieczenie powłoki lakierniczej ceramiką, impregnacja elementów skórzanych wnętrza jest dziś podstawą do utrzymania stanu fabrycznego.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach, cenach lub umówić się na wizytę, należy skontaktować się telefonicznie:

Studio Perfect Car
Szymon Jędrzejewski
tel. 512 082 095

Detailing wewnętrzny:
• kompleksowe czyszczenie wnętrza pojazdu
• czyszczenie oraz impregnacja skórzanej tapicerki
• pranie tapicerki samochodowej i podsufitki
• odkurzanie wnętrza
• zabezpieczanie szyb powłoką hydrofobową
• nabłyszczanie kokpitu i elementów plastikowych
• ozonowanie (usuwanie przykrych zapachów)

Detailing zewnętrzny:
• kompleksowe mycie pojazdu
• czyszczenie felg
• polerowanie lakieru
• usuwanie rys z powłoki lakierniczej
• zabezpieczenie lakieru woskiem lub powłoką ceramiczną
• renowacja reflektorów

Zobacz, jak wyglądają efekty detailingu pojazdu:

Zobacz na interaktywnej mapie: