wersja testowa serwisu

Pokaż, że „Jesteś z bajki”. Miejska Biblioteka organizuje konkurs

dzieci-dziewczynki-kredki

Miejska Biblioteka im. Andrzeja Kazimierza Cebrowskiego w Łowiczu zaprasza dzieci w wieku 6–9 lat, z łowickich przedszkoli oraz szkół podstawowych, do udziału w konkursie plastycznym pt. „Jestem z bajki". Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę plastyczna, której tematem będą ulubione postacie lub bohaterowie bajek, w dowolnej technice (rysunek, malarstwo, kolaż) w formacie A4 lub A3.

Wykonaną pracę razem z wypełnioną kartą zgłoszenia z podaniem tytułu bajki, będącej inspiracją (załącznik nr 1) należy dostarczyć do siedziby biblioteki (Miejska Biblioteka im. Andrzeja Kazimierza Cebrowskiego w Łowiczu, Al. Sienkiewicza 62, 99-400 Łowicz), najpóźniej do 22 października 2021 r. Uwaga. Nie będą przyjmowane prace wykonane przez kilku autorów!

Spośród przesłanych lub dostarczonych prac wybrane zostaną i nagrodzone najciekawsze z nich. Nagrodzone prace dodatkowo zostaną umieszczone na profilu społecznościowym biblioteki.

O rozstrzygnięciu konkursu i odbiorze nagród organizatorzy konkursu, będą informować na stronie placówki oraz Facebooku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 listopada w przypadającym tego dnia Międzynarodowym Dniu Postaci z Bajek.

źródło: UM Łowicz