wersja testowa serwisu

Podpisano kolejną umowę na remont w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu

dokumenty-podpis

W dniu 24 czerwca br., podpisano kolejną umowę na remont w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Sieradzu. Tym razem będą robione podłogi w salach lekcyjnych - łącznie około 1200 m2 powierzchni. Na podłogach będzie położona wykładzina wielowarstwowa o następujących parametrach:

  1. Wykładzina wielowarstwowa (heterogeniczna)
  2. Grubość warstwy ścieralnej minimum 0,7 mm
  3. Klasyfikacja obiektowa/przemysłowa – 34/43
  4. Klasyfikacja ogniowa – min. Cfl – s1
  5. Antypoślizgowość – min. R10
  6. Odporność na promienie UV
  7. Spełnia normę ISO 846
  8. Fabrycznie zabezpieczona wierzchnia warstwa poliuretanem
W wyniku przetargu na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp wyłoniono wykonawcę: FACIT Usługi Budowlano-Remontowe z Wieniawy (woj. mazowieckie).


Koszt - 132 126,60 zł brutto. W przetargu złożono 6 ofert, z czego jedną odrzucono na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. Zamawiający przeznaczył na ten cel 189 200,00 zł. Na dzień dzisiejszy na podłogach jest stara wykładzina lub płytki PVC, które pamiętają początki szkoły. Jest to dalsza część przebudowy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Sieradzu. Przypomnijmy, że w zeszłym roku pomalowano elewację szkoły, a w tym roku zakończono remont ciągów komunikacyjnych oraz administacji szkoły - położono płytki a podłodze, wymieniono oświetleni, pomalowano ściany i sufity oraz wymieniono balustrady schodowe oraz część kaloryferów. Umowa została podpisana przez Wicestarostę Powiatu Sieradzkiego Kazimierę Gotkowicz, Dyrektora placówki - Michała Klubę i przedstawiciela firmy, która wygrała przetarg.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Sieradzu