wersja testowa serwisu

Nowy skarbnik Urzędu Miejskiego w Łowiczu i dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu

Zrzut-ekranu-2021-10-12-o-15.45.24

Dziś, 12 października w Ratuszu Miejskim rozpoczęła pracę, nowa skarbnik Urzędu Miejskiego w Łowiczu. Została nim wybrana, na wrześniowej sesji Rady Miejskiej, Joanna Mika - dyrektorka Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu.

Na stanowisku skarbnika zastąpiła ona Arkadiusza Podsędka, który został odwołany z tego stanowiska, w związku z długotrwałą, ale usprawiedliwioną nieobecnością w pracy. Za odwołaniem Arkadiusza Podsędka było 9 radnych, 4 zagłosowało przeciwko, a 6 wstrzymało się od głosu.

Nowa skarbnik po przybyciu do ratusza zapoznała się ze wszystkimi pracownikami urzędu w tym, z bezpośrednio jej podległymi pracownikami Wydziału Finansowego. Następnie razem z burmistrzem, Krzysztofem Janem Kalińskim udała się do ZGM, aby przedstawić osobę, której po jej przejściu do ratusza, powierzone zostało stanowisko dyrektora.

Nowym dyrektorem ZGM została Katarzyna Skierska - Pięta, od trzech lat pracująca w placówce i zajmująca się inwestycjami oraz pozyskaniem środków zewnętrznych na ich realizację.

Obu Paniom serdecznie gratulujemy objętych stanowisk, życząc dobrej i owocnej pracy na rzecz naszego miasta.

źródło: UM Łowicz