wersja testowa serwisu

Łowickie Kino Fenix startuje w sieci. Pierwszy seans o 16:00

kino_online_obszar-roboczy-1-1-1

Stowarzyszenie Kin Studyjnych powołało do życia platformę kin studyjnych – MOJEeKINO.PL. Od czwartku, 21 maja zapraszamy widzów Kina Fenix do sieci na unikatowy repertuar.

Na początek prawie 60 tytułów a my rekomendujemy 4 pierwsze premiery:
21 maja (czwartek) | 20:30 JEZIORO DZIKICH GĘSI
22 maja (piątek) | 20:30 ASYSTENTKA
23 maja (sobota) | 20:30 ŻEGNAJ, MÓJ SYNU
24 maja (niedziela) | 20:30 TOWAR

Bilety: 15 zł - dostępne będą on-line w dniu seansu.

Od 29 maja prezentowanych będzie 30 filmów FESTIWALU WIOSNA FILMÓW. Potwierdzono już premiery: "Zło nie istnieje" w reż. Mohammada Rasoulofa, "Nadzieja" w reż. Marii Sødahl, "Martin Eden" w reż. Pietro Marcello, "Zaginiona dziewczyna" w reż. Kōjiego Fukady a także przedpremiery: "O nieskończoności" w reż. Roya Anderssona, "Najgorsze wiersze świata" w reż. Gabora Reisza.

- Wirtualne kino zagości w Waszych domach i będzie miało charakter ogólnopolski. Udział w projekcie zadeklarowało ponad 40 najlepszych kin studyjnych. Wspólnie z nami nową wirtualną rzeczywistość postanowili kreować dystrybutorzy, z którymi współpracujemy też w kinach tradycyjnych – Aurora Films, Mayfly, Hagi, Galapagos, Spectator, Next Film, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty Velvet Spoon - informuje Maciej Malangiewicz, dyrektor Łowickiego Ośrodka Kultury.

Operatorem wirtualnego kina a tym samym naturalnym pomostem ułatwiającym współpracę między dystrybutorami a kinami studyjnymi i lokalnymi jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych. Partnerem technologicznym, który podjął się tego niełatwego zadania, jest poznańska firma Insys Video Technologies o bogatym doświadczeniu na tym polu.

- Czekamy na Was w wirtualnych salach kin studyjnych z całego kraju pod wspólnym adresem MOJEeKINO.PL - dodaje Malangiewicz.