wersja testowa serwisu

Kup ubezpieczenie szkolne, obejmujące w zakresie następstwa COVID-19

kup_ubezpieczenie_main

Dziś, po wielu miesiącach przerwy, nasze pociechy rozpoczęły nowy rok szkolny. Nie było to zwykłe rozpoczęcie, o czym mogliśmy przekonać się niezależnie od wieku dzieci. 

Jedyne, czego możemy być pewni, związane jest ze sposobem prowadzenia zajęć w szkołach. Będzie on odbiegał od tych, które pamiętamy z dawnych lat.

Dyrektorzy i nauczyciele dwoją się i troją, aby zapewnić naukę zgodną z wytycznymi sanepidu. Może to jednak okazać się niewystarczające, z uwagi na bezpośredni kontakt z wieloma uczniami poza szkolną klasą.

Ryzyko zarażenia jest stosunkowo duże, czego powinniśmy być świadomi i na co powinniśmy przygotować się w każdy, możliwy sposób.

Jak co roku, rozważając wybór obowiązkowego ubezpieczenia dla siebie lub naszego dziecka, powinniśmy tym razem uwzględnić jeden, bardzo ważny warunek zawieranej polisy. W dobie panującej pandemii, należy zwrócić uwagę na ubezpieczenie, które w swoim zakresie, obejmuje ochronę na wypadek chorób wywołanych koronawirusem.

Ubezpieczenie takie powinno uwzględniać ochronę związaną z pobytem w szpitalu, na wypadek konieczności hospitalizacji -zarówno zwykłe pobyty w szpitalu jak i w przypadku zaostrzenia stanu - na oddziale intensywnej terapii, związane z zarażeniem koronawirusem.

Obawy związane z pandemią wciąż są uzasadnione, szczególnie mając na uwadze rekordowe liczby dziennych, nowych zachorowań.

Jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych wśród rodziców ubezpieczeniem, które w pełni obejmuje świadczenia dotyczące leczenia a także pobyt w szpitalu w celu leczenia COVID-19, jest Generali, oferowany na najkorzystniejszych warunkach cenowych przez platformę bezpieczny.pl, gdzie możesz taką polisę zakupić samodzielnie, klikając >TUTAJ<.

Oferuje ono pełny zakres ochrony przed następstwami koronawirusa, które jak doskonale wiemy, mogą być różne - od lekkich objawów, po bardzo niebezpieczne przypadki.

Zakres ten dotyczy nie tylko dzieci, ale również wszystkich ubezpieczonych w wieku do ukończenia 67 roku życia, w związku z czym wszyscy pracownicy placówki oświatowej również zostaną objęci ochroną ubezpieczeniową związaną z COVID-19.

Dla dyrektorów oraz nauczycieli istotne jest również to, iż wybrana ochrona ubezpieczeniowa, może zostać rozszerzona również o ubezpieczenie OC w związku z wykonywaniem zadań dydaktycznych, wychowawczych, opiekuńczych i pomocniczych związanych z procesem nauczania i wychowania.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kosztów polisy, ewentualnego zakupu oraz pełnego zakresu, należy niezwłocznie skontaktować się z poniższym przedstawicielem - specjalistą dedykowanym do zawierania umów tego typu:

Piotr Majda
tel. 608 647 860

Oferta kierowana jest do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, nauczycieli, dyrektorów oraz wszelkich pracowników placówek edukacyjno-wychowawczych.

Zakup polisy trwa 2 minuty, a możesz ustrzec siebie i swoją rodzinę przed dotkliwymi konsekwencjami potencjalnego zarażenia koronawirusem.