wersja testowa serwisu

Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu odszedł na emeryturę

263-125589

29 stycznia 2021 roku po 30 latach służby odszedł na emeryturę Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu - insp. Tomasz Jarzyna.

Z uwagi na obostrzenia sanitarne uroczystość pożegnania odbyła się w kameralnym gronie. 29 stycznia kadra kierownicza pożegnała Pana Komendanta, bardzo serdecznie dziękując za współpracę i przekazując życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz realizacji planów i zamierzeń na emeryturze. Pan Komendant pożegnał też pracowników tutejszej jednostki i funkcjonariuszy.

Młodszy inspektor Tomasz Jarzyna rozpoczął służbę w Policji w 1991 roku roku. Od 2004 objął funkcje kierownicze, najpierw jako Zastępca Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KMP w Skierniewicach a w sierpniu 2007 roku został Naczelnikiem tego wydziału. W 2009 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach a od 2014 roku był Komendantem tej jednostki. Z dniem 15 czerwca insp. Sławomir Litwin Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu insp. Tomaszowi Jarzynie, a z dniem 15 czerwca mianował go komendantem Łowickiej Policji.

źródło: KPP w Łowiczu