wersja testowa serwisu

Już dzisiaj kolejny seans kina plenerowego w Łowiczu

kino-plenerowe-wielkie-piekno-848x478

Łowicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne seans kina plenerowego, który odbędzie się w piątek, 31 lipca o godz. 21.30. Wyświetlony zostanie film pt. „Młodość", prod. Francja, Wlk. Brytania, Włochy w reżyserii Paolo Sorrentino.

Film twórcy nagrodzonego Oscarem "Wielkiego piękna" przedstawia olśniewającą wizualnie, pełną emocji i błyskotliwego humoru opowieść o gościach luksusowego hotelu u podnóża Alp.

Wybitny kompozytor (Michael Caine) otrzymuje od angielskiej królowej nieoczekiwaną propozycję. Piękna kobieta (Rachel Weisz) chce się dowiedzieć, dlaczego mąż porzucił ją dla dziewczyny (Paloma Faith), od której wszystko ją różni. Słynny reżyser (Harvey Keitel) szuka idealnego zakończenia dla swojego najważniejszego filmu. Charyzmatyczny aktor (Paul Dano), znany z roli w superprodukcji, chce znaleźć prawdziwe życiowe wyzwanie. Miss Universe postanawia wszystkim pokazać, dlaczego to ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Wielka gwiazda (Jane Fonda) zjawia się po latach, by prosto w twarz powiedzieć mężczyźnie swojego życia, co naprawdę o nim myśli. Kilka letnich dni, podczas których wyjdą na jaw najgłębsze tajemnice, a wystawione na próbę zostanie powszechne pragnienie wiecznej młodości.

Projekt współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej/Filmotekę Narodową Instytut Audiowizualny w ramach projektu „Działalność programowa DKF Bez Nazwy w 2020 r."

źródło: ŁOK