Jarosław Papuga ponownie powalczy o fotel Wójta Gminy Nieborów. "Pora to potwierdzić"

Zrzut-ekranu-2024-02-14-o-15.29.09

Wójt Gminy Nieborów Jarosław Papuga poinformował, że będzie ubiegał się o reelekcję w wyborach samorządowych, które zaplanowane zostały na 7 kwietnia 2024 roku.

Włodarz gminy Nieborów w mediach społecznościowych opublikował specjalny komunikat w tej sprawie. Poniżej publikujemy jego całą treść.

Komunikat Wójta Jarosława Papugi:

"Szanowni Państwo!

Najwyższa pora aby potwierdzić, iż będę ubiegał się o reelekcję w wyborach samorządowych zaplanowanych na 7 kwietnia 2024 r. Ponad 5 lat temu powierzyli mi Państwo niezwykle zaszczytną, ale i odpowiedzialną funkcję Wójta Gminy Nieborów. Blisko 50 mln zł środków zewnętrznych, masa zadań inwestycyjnych oraz nowych przedsięwzięć świadczą o tym, że nie traciliśmy czasu. Wiele zadań jest nadal w realizacji. Gmina Nieborów ma dobrą opinię, a wiele osób chce się tutaj osiedlać. Słuchaliśmy też Waszych pomysłów, a wiele z nich realizowaliśmy.

Mamy szeroki sztab wyborczy, kandydatów na Radnych oraz zewsząd płynące wyrazy wsparcia. W kampanii wyborczej podsumujemy minioną kadencję oraz przedstawimy realny plan na kolejne 5 lat. Dziękuję za ogromne wsparcie i życzliwość, która motywuje nas do pracy dla Naszej "Małej Ojczyzny".

"Uczciwa i ciężka praca, a nie obietnice"."