wersja testowa serwisu

„I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!". W piątek kolejny seans kina plenerowego

„I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!". W piątek kolejny seans kina plenerowego

W zbliżający się piątek odbędzie się kolejny seans kina plenerowego na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury. Organizatorzy zapraszają wszystkich na francuską komedię „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!". Start o godzinie 21:30.

Błogosławieni cierpliwi, którzy czekali na powrót niecodziennej rodziny znad Sekwany. Christian Clavier i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu Za jakie grzechy, dobry Boże?. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina.

Opis filmu: Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej… zabawy!

Projekt współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej/Filmotekę Narodową Instytut Audiowizualny w ramach projektu „Działalność programowa DKF Bez Nazwy w 2020 r."

źródło: ŁOK