wersja testowa serwisu

Doborowy czwartek spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu łowickiego

263-125822
fot. KPP w Łowiczu

Uruchomienie rekrutacji do służby w Policji na 2021 rok spowodowało znaczny wzrost zainteresowania wstąpieniem w nasze szeregi. Pierwszy "Doborowy czwartek" w Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu przyciągnął sporo chętnych, którzy chcieli dowiedzieć się więcej na temat naszej formacji i procedury rekrutacji. Spotkanie odbyło się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

W czwartek, 4 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Łowiczu odbył się pierwszy w tym roku „Doborowy czwartek". Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach miały możliwość bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom.

Osoby zainteresowane mogły dowiedzieć się więcej o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Odpowiadaliśmy na pytania dotyczące rekrutacji, kursu podstawowego oraz przebiegu służby, aby zebrani mogli podjąć właściwą decyzję co do swojej przyszłości. Po spotkaniu kilku kandydatów złożyło do Zespołu Kadr i Szkolenia dokumenty niezbędne do rozpoczęcia rekrutacji, a kolejni je pobrali.

Jeżeli warunki epidemiologiczne pozwolą na kontynuację "Doborowych Czwartków", to kolejny odbędzie się już 4 marca.

Poniżej kryteria przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji: http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html.

źródło: KPP w Łowiczu