[ZDJĘCIA] Policjanci z Posterunku Policji w Nieborowie otrzymali nowy radiowóz

Dodane przez ELC24.net

Dzięki staraniom Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu i dobrej współpracy z władzami Powiatu Łowickiego oraz dużemu zrozumieniu potrzeb łowickiej policji związanych z bezpieczeństwem mieszkańców, stróże prawa z nowo otwartego Posterunku Policji wzbogacili się o nowy radiowóz.


5 lutego 2019 roku Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu mł. insp. Grzegorz Radzikowski otrzymał kluczyki do nowego oznakowanego radiowozu. Uroczystego przekazania dokonali Starosta Łowicki – Marcin Kosiorek, Wicestarosta – Piotr Malczyk, Członek Zarządu Powiatu Łowickiego – Tadeusz Kozioł oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Łowickiego – Beata Sawicka. Następnie Szef Łowickiej Policji – mł. insp. Grzegorz Radzikowski przekazał kluczyki do opla Kierownikowi Posterunku Policji w Nieborowie – asp. sztab. Jarosławowi Wojdzie.


Dzięki zrozumieniu Zarządu Powiatu Łowickiego a także radnych powiatowych, udało się w krótkim czasie zakupić i sfinalizować kwestie związane z wyposażeniem nieborowskich stróżów prawa w nowy pojazd. Wspomniany opel astra kombi został zakupiony w połowie ze środków powiatowych i policji. Jest wyposażony w silnik o pojemności 1,6 litra i dysponuje mocą 200 KM.


Mł. insp. Grzegorz Radzikowski dziękując władzom powiatu jednocześnie zapewnił, że radiowóz będzie wykorzystywany do codziennych patroli i pozwoli na szybką reakcję oraz sprawne przemieszczanie się dzielnicowych po terenie gminy Nieborów oraz Łyszkowice i ułatwi kontakt na linii społeczeństwo-policja. Bardzo cieszy dobra współpraca z Zarządem oraz Radą Powiatu Łowickiego, dla których bezpieczeństwo jest bardzo ważną sprawą. Opel Astra już dziś wyjechał na ulice Nieborowa i Łyszkowic.


info: KPP w Łowiczu

Zobacz także

Zimą też można jeździć na rowerze

Wypadek w Domaniewicach. Samochód potrąc…

X edycja Marki Regionalnej "Łowicki…

Awanse i odznaczenia z okazji Święta Słu…

Okradł firmę transportową w Łowiczu, mia…

Dzisiaj Walentynki! Zakochaj się w Łowic…

Monitoring jakości powietrza w Łowiczu

Zwolnij - jak kocha to poczeka! Wyjątkow…

Dzisiaj Światowy Dzień Radia. Najserdecz…

[ZDJĘCIA] Odprawa roczna w Komendzie Pow…

[WIDEO] Został zamordowany, bo... stanął…

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Łow…

"One Billion Rising – Nazywam się M…

Sparingowa porażka z Legionovią po dobry…

Wypadek w Bednarach. 19-latka potrąciła …

Zbliża się VII bieg "Tropem Wilczym…

Ruszyły ferie w województwie łódzkim. Po…

Uwaga na naciągaczy w Łowiczu! Zakładają…