[ZDJĘCIA] Policjanci z Posterunku Policji w Nieborowie otrzymali nowy radiowóz

Dodane przez ELC24.net

Dzięki staraniom Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu i dobrej współpracy z władzami Powiatu Łowickiego oraz dużemu zrozumieniu potrzeb łowickiej policji związanych z bezpieczeństwem mieszkańców, stróże prawa z nowo otwartego Posterunku Policji wzbogacili się o nowy radiowóz.


5 lutego 2019 roku Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu mł. insp. Grzegorz Radzikowski otrzymał kluczyki do nowego oznakowanego radiowozu. Uroczystego przekazania dokonali Starosta Łowicki – Marcin Kosiorek, Wicestarosta – Piotr Malczyk, Członek Zarządu Powiatu Łowickiego – Tadeusz Kozioł oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Łowickiego – Beata Sawicka. Następnie Szef Łowickiej Policji – mł. insp. Grzegorz Radzikowski przekazał kluczyki do opla Kierownikowi Posterunku Policji w Nieborowie – asp. sztab. Jarosławowi Wojdzie.


Dzięki zrozumieniu Zarządu Powiatu Łowickiego a także radnych powiatowych, udało się w krótkim czasie zakupić i sfinalizować kwestie związane z wyposażeniem nieborowskich stróżów prawa w nowy pojazd. Wspomniany opel astra kombi został zakupiony w połowie ze środków powiatowych i policji. Jest wyposażony w silnik o pojemności 1,6 litra i dysponuje mocą 200 KM.


Mł. insp. Grzegorz Radzikowski dziękując władzom powiatu jednocześnie zapewnił, że radiowóz będzie wykorzystywany do codziennych patroli i pozwoli na szybką reakcję oraz sprawne przemieszczanie się dzielnicowych po terenie gminy Nieborów oraz Łyszkowice i ułatwi kontakt na linii społeczeństwo-policja. Bardzo cieszy dobra współpraca z Zarządem oraz Radą Powiatu Łowickiego, dla których bezpieczeństwo jest bardzo ważną sprawą. Opel Astra już dziś wyjechał na ulice Nieborowa i Łyszkowic.


info: KPP w Łowiczu

Zobacz także

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…

Zapinamy pasy i startujemy. Już dziś rus…

Uwaga kierowcy! Od wtorku utrudnienia w …

[WIDEO] Festiwalowa premiera w Nieborowi…

Akcja "trzeźwy poranek" na łow…

Bezpłatne kajaki cały czas czekają na mi…

[WIDEO + ZDJĘCIA] W Bratoszewicach odbył…

Zaproszenie na uroczystości Dnia Wojska …

21-latek z narkotykami zatrzymany przez …

Wójtowie, hodowcy trzody chlewnej, przed…

[ZDJĘCIA] W Łowiczu dbają o zieleń. …

Kolejni piraci drogowi stracili uprawnie…

Urząd Marszałkowski likwiduje białe plam…

[ZDJĘCIA] W Łowiczu nagrywają sceny do f…

Wójt Głuchowa ogłosił konkurs na stanowi…

Ukradł auto sprzed sklepu w Łowiczu, wpa…

Rafał Garbarz Zastępcą Komendanta Powiat…

Zbliża się kolejna edycja biegu "Le…