[ZDJĘCIA] Policjanci z Posterunku Policji w Nieborowie otrzymali nowy radiowóz

Dodane przez ELC24.net

Dzięki staraniom Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu i dobrej współpracy z władzami Powiatu Łowickiego oraz dużemu zrozumieniu potrzeb łowickiej policji związanych z bezpieczeństwem mieszkańców, stróże prawa z nowo otwartego Posterunku Policji wzbogacili się o nowy radiowóz.


5 lutego 2019 roku Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu mł. insp. Grzegorz Radzikowski otrzymał kluczyki do nowego oznakowanego radiowozu. Uroczystego przekazania dokonali Starosta Łowicki – Marcin Kosiorek, Wicestarosta – Piotr Malczyk, Członek Zarządu Powiatu Łowickiego – Tadeusz Kozioł oraz Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Łowickiego – Beata Sawicka. Następnie Szef Łowickiej Policji – mł. insp. Grzegorz Radzikowski przekazał kluczyki do opla Kierownikowi Posterunku Policji w Nieborowie – asp. sztab. Jarosławowi Wojdzie.


Dzięki zrozumieniu Zarządu Powiatu Łowickiego a także radnych powiatowych, udało się w krótkim czasie zakupić i sfinalizować kwestie związane z wyposażeniem nieborowskich stróżów prawa w nowy pojazd. Wspomniany opel astra kombi został zakupiony w połowie ze środków powiatowych i policji. Jest wyposażony w silnik o pojemności 1,6 litra i dysponuje mocą 200 KM.


Mł. insp. Grzegorz Radzikowski dziękując władzom powiatu jednocześnie zapewnił, że radiowóz będzie wykorzystywany do codziennych patroli i pozwoli na szybką reakcję oraz sprawne przemieszczanie się dzielnicowych po terenie gminy Nieborów oraz Łyszkowice i ułatwi kontakt na linii społeczeństwo-policja. Bardzo cieszy dobra współpraca z Zarządem oraz Radą Powiatu Łowickiego, dla których bezpieczeństwo jest bardzo ważną sprawą. Opel Astra już dziś wyjechał na ulice Nieborowa i Łyszkowic.


info: KPP w Łowiczu

Zobacz także

Zaatakowali i pobili 55-latka na osiedlu…

[ZDJĘCIA] Strażacy z całego regionu skon…

Rezerwy Pelikana Łowicz podejmą KS Kutno

W piątek kolejne obrady Rady Powiatu Łow…

[WIDEO] Zobacz, jak wyglądała rezurekcja…

Uwaga! Pył znad Sahary zmierza do Polski

[WIDEO, ZDJĘCIA] Kradli drogie motocykle…

[FILM] Ktoś chce złożyć Ci życzenia Wiel…

Kraksa w Łowiczu. Dwa pojazdy rozbite. 2…

[ZDJĘCIA] Poznaliśmy laureatów konkursu …

Policjanci skontrolowali Hondę na Nowym …

Akcja "Bezpieczny sezon rowerowy 20…

Tragiczny wypadek na autostradzie A2, ni…

Wypadek na Łęczyckiej, Mercedes wjechał …

Chętnych nie brakowało! Druga odsłona Ki…

Przedświąteczna akcja łowickich dzielnic…

Sceny jak z horroru przy ulicy Blich. Mę…

Pelikan Łowicz remisuje trzeci raz z rzę…