[ZDJĘCIA] Łowiccy policjanci ponownie uderzyli w "narkobiznes". Dwie osoby zatrzymane, grożą im po 3 lata więzienia

Dodane przez ELC24.net

Łowiccy kryminalni zabezpieczyli prawie 140 gramów narkotyków. Zatrzymanych zostało w tej sprawie również dwóch mężczyzn. Grozi im teraz kara do 3 lat więzienia.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego łowickiej komendy prowadząc działania mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej na terenie gminy Nieborów i Łyszkowice wytypowali dwóch mężczyzn mogących posiadać środki odurzające.


12 lutego podczas przeszukania ich miejsc zamieszkania stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli łącznie prawie 139 gramów marihuany oraz niewielką ilość amfetaminy. Obaj 26-latkowie zostali już przesłuchani. Usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

To kolejne efekty pracy na rzecz przeciwdziałania narkomanii. Pod koniec stycznia 2020 roku łowiccy policjanci zatrzymali 25-letniego dilera narkotykowego i zabezpieczyli prawie kilogram różnego rodzaju narkotyków. Mężczyzna trafił już za kratki.


Szef łowickiej Policji zapowiadał kontynuowanie walki z przestępczością narkotykową i często stróże prawa zatrzymują na terenie powiatu łowickiego osoby z mniejszymi ilościami substancji zabronionych.


12 lutego 2020 roku policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali 41-latka z powiatu łowickiego, który posiadał przy sobie ponad gram amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany po godzinie 2:00 na ulicy Stanisławskiego w Łowiczu. Do kolejnego zatrzymania doszło także 3 lutego około godziny 23:00 na Starym Rynku w Łowiczu. 26-letni łowiczanin posiadał niewielką ilość amfetaminy, zaś 1 lutego po godzinie 5:00 w Polesiu 23-latka z Sieradza posiadała niewielką ilość marihuany. Wszyscy usłyszeli również zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.


info: KPP w Łowiczu

Zobacz także

W bazylii sprzedawanej w Netto wykryto b…

Celnicy kontrolowali targowiska w region…

Malarstwo Elżbiety Kwapińskiej w łowicki…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Prezydent RP Andrzej D…

Przeciwnicy Andrzeja Dudy na spotkaniu w…

UWAGA: Praca! Animex poszukuje pracownik…

[WIDEO] Prezydent Andrzej Duda spotkał s…

XVII edycja Konkursu na najlepszą pracę …

Wypadek na ul. Bolimowskiej w Łowiczu. O…

Prezydent Andrzej Duda spotka się z mies…

W piątek koncert finałowy Och! Film Fest…

Zderzenie dwóch samochodów na autostradz…

27-latek posiadał amfetaminę i marihuanę…

Muzeum Żołnierza Polskiego w Dmosinie wa…

Rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN: Pelikan…

Wypadek w Boczkach Chełmońskich. Audi wp…

Jakub Pająk Halowym Wicemistrzem Polski…

Uprowadzono 10-letniego chłopca. Policja…