Zbliża się VI Łowicki Rajd Nocny "W poszukiwaniu kwiatu paproci"

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawczego Oddział w Łowiczu zaprasza do udziału w „VI Łowickim Rajdzie Nocnym - W poszukiwaniu kwiatu paproci". Rajd skierowany jest do uczestników w różnym wieku (młodzieży szkolnej, seniorów, rodzin, grup znajomych) i ma na celu integrację pokoleniową, propagowanie wiedzy ekologicznej oraz popularyzację turystyki pieszej.


Polega na pokonaniu przez drużyny określonej trasy zgodnie z otrzymana od organizatorów mapą, dotarcie na punkty kontrolne o określonym czasie oraz odpowiedziach na zadawane pytania, związane z trasą. Jak przystało na Rajd Nocny rozpocznie się on wieczorem, a zakończy po północy. Trasa rajdu wyniesie ok. 15 km i poprowadzona zostanie tym razem przez wschodnie tereny miasta i Gminy Łowicz. Meta znajdować się będzie w Domu Ludowym w Wygodzie.


W rajdzie mogą wziąć udział drużyny liczące od 3 do 10 osób. Osoby małoletnie mogą uczestniczyć w rajdzie tylko pod opieką osób dorosłych.


Grupy rajdowe wyruszą na trasę w piątek, 14 czerwca 2019 r. o godz. 19.00. Planowane dotarcie na metę rajdu pierwszych grup ok. 23.00. W ramach rajdu przewidziane są nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika, najlepszej drużyny oraz losowanie atrakcyjnych nagród wśród wszystkich uczestników rajdu.


Ze względów organizacyjnych ilość uczestników rajdu jest ograniczona do 150 osób, a ilość drużyn do 20. Warto więc się pospieszyć z rejestracja grupy.


Szczegółowe informacje, regulamin i karta zgłoszeń na stronie: http://pttklowicz.pl/2019/05/29/ruszyly-zapisy-na-lowicki-rajd-nocny-w-poszukiwaniu-kwiatu-paproci/


Rajd realizowany jest w ramach zadania publicznego z budżetu Gminy Miasta Łowicz. Partnerami rajdu są Gmina Łowicz, Restauracja Powroty oraz Sołectwo Wygoda.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Karambol w Nieborowie - przewr…

Wyrusz „Tropem tajemniczego skarbu”

Ukradł kilkanaście butli z gazem w Łyszk…

Akcja policji w gminie Nieborów. Zarekwi…

Brutalne pobicie przy Warszawskiej, nie …

Nowa jakość edukacji w łowickiej integra…

[WIDEO] Amerykański dziennikarz nakręcił…

Dopingujesz „dziesiątaka”, wspierasz łow…

Wypadek z Goleńsku. Samochód rozbił się …

Szkolne ubezpieczenie dziecka: już ponad…

Szok! Bestialskie zachowanie 39-latka. R…

W Kocierzewie uczczono 80. rocznicę Bitw…

Jakie gwiazdy wystąpią w Łowiczu w 2020 …

[ZDJĘCIA + WIDEO] Paulina Matysiak podcz…

Uwaga mieszkańcy! W znanych serach wykry…

Konferencja Pauliny Matysiak i Lewicy w …

Zbliżają się Dni Otwarte w Komendzie Pow…

Wypadek w Maurzycach. Ciężarówka z nacze…