[WIDEO, ZDJĘCIA] Diler narkotykowy wpadł w ręce policjantów. Grozi mu 10 lat więzienia

Dodane przez ELC24.net

Łowiccy policjanci zatrzymali 25-letniego dilera narkotykowego i zabezpieczyli prawie kilogram różnego rodzaju narkotyków. Mężczyzna trafił już za kratki. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Łowiccy kryminalni od dłuższego czasu realizują działania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Wytężona praca i coraz lepsze rozpoznanie doprowadziły śledczych do 25 latka – mieszkańca jednego z ościennych powiatów. 30 stycznia 2020r. funkcjonariusze weszli na posesję mężczyzny, którą dokładnie przeszukano. Typowanie funkcjonariuszy okazało się bezbłędne. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli znaczną ilość różnego rożnego rodzaju narkotyków przygotowanych do sprzedaży. 

Po zważeniu okazało się, że mężczyzna posiadał prawie kilogram środków odurzających: blisko ¾ kg amfetaminy, ¼ kg marihuany oraz tabletki ekstazy. Podczas przeszukania posesji policjanci zabezpieczyli również dwie elektroniczne wagi służące do porcjowania środków odurzających i wiele torebek z zapięciem strunowym. Szacunkowo z takiej ilości narkotyków można przygotować i sprzedać około tysiąca porcji. Zatrzymany mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty i decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu 10 lat więzienia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.


Łowiccy policjanci coraz skuteczniej zwalczają przestępczość narkotykową i zabezpieczają z każdym rokiem większe ilości środków odurzających, a handlarzy „białą śmiercią" posyłają za kratki.


Źródło: KPP Łowicz

Zobacz wideo i zdjęcia:

Zobacz także

W bazylii sprzedawanej w Netto wykryto b…

Celnicy kontrolowali targowiska w region…

Malarstwo Elżbiety Kwapińskiej w łowicki…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Prezydent RP Andrzej D…

Przeciwnicy Andrzeja Dudy na spotkaniu w…

UWAGA: Praca! Animex poszukuje pracownik…

[WIDEO] Prezydent Andrzej Duda spotkał s…

XVII edycja Konkursu na najlepszą pracę …

Wypadek na ul. Bolimowskiej w Łowiczu. O…

Prezydent Andrzej Duda spotka się z mies…

W piątek koncert finałowy Och! Film Fest…

Zderzenie dwóch samochodów na autostradz…

27-latek posiadał amfetaminę i marihuanę…

Muzeum Żołnierza Polskiego w Dmosinie wa…

Rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN: Pelikan…

Wypadek w Boczkach Chełmońskich. Audi wp…

Jakub Pająk Halowym Wicemistrzem Polski…

Uprowadzono 10-letniego chłopca. Policja…