Szajka włamywaczy grasuje w regionie! Zabezpieczcie swoje posiadłości

Dodane przez ELC24.net

Uwaga łowiczanie! W naszym regionie grasują złodzieje. Obserwują domu, a następnie wykorzystując nieobecność domowników, okradają je. Taka sytuacja miała miejsce m.;in. w Zgierzu.


W mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że we wtorek (22 stycznia) ktoś okradł dom na zgierskich Rudunkach. Internauci chcąc ostrzec innych zgierzan, opublikowali post, który odbył się dużym echem.


- Poszukują biżuterii, pieniędzy oraz wszystkich przedmiotów, które można łatwo spieniężyć. Kradzieży dokonały trzy osoby: dwóch mężczyzn oraz kobieta. Wszystkie osoby, które mogą mieć jakieś przydatne informacje dotyczące winnych sprawy proszę o kontakt - czytamy w apelu zgierzanina.


Dziennikarze naszego zgierskiego portalu, EZG24.net, skontaktowali się w tej sprawie z Komendą Powiatową Policji w Zgierzu. Oficer prasowy potwierdza informację o wtorkowym zajściu.


- Potwierdzam, że 22 stycznia w godzinach 10:00 - 11:30 doszło do kradzieży w domu jednorodzinnym. Sprawcy podważyli okno balkonowe i weszli do budynku. Skradziono pieniądze i biżuterię - informuje podkom. Magdalena Nowacka. - Prowadzimy czynności w tej sprawie, przesłuchujemy świadków.


Internauci wskazali nawet prawdopodobnych sprawców oraz auto, którym się przemieszczają.


- Przemieszczają się przedliftowym Audi A4, bordowym, na stalowych czarnych felgach z hakiem do przyczepy - czytamy w poście.


Funkcjonariusze policji ze Zgierza na razie nie potwierdzają, że złodzieje poruszają się takim pojazdem. Ma to wykazać prowadzone śledztwo.


Do tej pory do KPP w Zgierzu wpłynęło jedno zgłoszenie o włamaniu i kradzieży. Internauci informują natomiast, że podejrzane osoby kręciły się także przy ulicach: Odzieżowej, Wiosny Ludów, Koszarowej i Konstantynowskiej.


Apelujemy do mieszkańców, aby zabezpieczyli swoje posiadłości.

Zobacz także

Zaatakowali i pobili 55-latka na osiedlu…

[ZDJĘCIA] Strażacy z całego regionu skon…

Rezerwy Pelikana Łowicz podejmą KS Kutno

W piątek kolejne obrady Rady Powiatu Łow…

[WIDEO] Zobacz, jak wyglądała rezurekcja…

Uwaga! Pył znad Sahary zmierza do Polski

[WIDEO, ZDJĘCIA] Kradli drogie motocykle…

[FILM] Ktoś chce złożyć Ci życzenia Wiel…

Kraksa w Łowiczu. Dwa pojazdy rozbite. 2…

[ZDJĘCIA] Poznaliśmy laureatów konkursu …

Policjanci skontrolowali Hondę na Nowym …

Akcja "Bezpieczny sezon rowerowy 20…

Tragiczny wypadek na autostradzie A2, ni…

Wypadek na Łęczyckiej, Mercedes wjechał …

Chętnych nie brakowało! Druga odsłona Ki…

Przedświąteczna akcja łowickich dzielnic…

Sceny jak z horroru przy ulicy Blich. Mę…

Pelikan Łowicz remisuje trzeci raz z rzę…