Podsumowanie majowego weekendu na łowickich drogach

Dodane przez ELC24.net

Majowy weekend na drogach powiatu łowickiego minął spokojnie. O bezpieczeństwo podróżujących dbali policjanci z ruchu drogowego. Łowicka policja nie odnotowała wypadków drogowych.


Zwiększona liczba policjantów ruchu drogowego dbała w miniony weekend o bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu w ramach akcji "Majowy weekend 2019". Wzmożony ruch na drogach spowodowany licznymi wyjazdami na wypoczynek nie spowodował na szczęście poważnych zdarzeń. Weekend na drogach naszego regionu minął spokojnie. Nie odnotowano wypadków drogowych. Od 2 maja doszło zaledwie do 4 kolizji drogowych, z czego tylko jedno zdarzenie miało miejsce na autostradzie A2. Policjanci wyeliminowali z dróg dwóch nietrzeźwych kierujących, a czterech piratów drogowych utraciło uprawnienia do kierowania.


2 maja tuż przed 11-tą w Gzince kierujący citroenem 40-latek z powiatu łowickiego przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h. O 15.10 na ulicy Łódzkiej w Łowiczu 20-latek z Łowicza kierując toyotą auris przekroczył prędkość o 67km/h. Z kolei w Krępie 27-latek z powiatu łowickiego jechał peugeotem o 61km/h za szybko. 5 maja również w Krępie po godzinie 16-tej policjanci zatrzymali 45-latka z Turku, który poruszając się renault scenic przekroczył prędkość o 58km/h. Wszyscy kierujący stracili uprawnienia do kierowania, trzej kierujący zostali ukarani mandatami karnymi, zaś w przypadku 40-latka zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie.


info. KPP Łowicz

Zobacz także

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…

Zapinamy pasy i startujemy. Już dziś rus…

Uwaga kierowcy! Od wtorku utrudnienia w …

[WIDEO] Festiwalowa premiera w Nieborowi…

Akcja "trzeźwy poranek" na łow…

Bezpłatne kajaki cały czas czekają na mi…

[WIDEO + ZDJĘCIA] W Bratoszewicach odbył…

Zaproszenie na uroczystości Dnia Wojska …

21-latek z narkotykami zatrzymany przez …

Wójtowie, hodowcy trzody chlewnej, przed…

[ZDJĘCIA] W Łowiczu dbają o zieleń. …

Kolejni piraci drogowi stracili uprawnie…

Urząd Marszałkowski likwiduje białe plam…

[ZDJĘCIA] W Łowiczu nagrywają sceny do f…

Wójt Głuchowa ogłosił konkurs na stanowi…

Ukradł auto sprzed sklepu w Łowiczu, wpa…

Rafał Garbarz Zastępcą Komendanta Powiat…

Zbliża się kolejna edycja biegu "Le…