Nietrzeźwi kierujący spowodowali kolizje drogowe

Dodane przez ELC24.net

Mimo policyjnych apeli nadal nie brakuje osób ,które wsiadają za kierownicę auta wcześniej spożywając alkohol. Każdy kierowca, który prowadzi pojazd z w stanie nietrzeźwości jest potencjalnym zabójcą na drodze. W Boborowej kierujący alfą romeo uderzył w drzewo. Okazało się, że miał 1 promil alkoholu w organizmie. W Strzebieszewie zaś kierujący mazdą doprowadził do zderzenia z innym autem mając 2,7 promila alkoholu. Apelujemy o rozsądek!


10 września łowiccy policjanci wyeliminowali z ruchu kolejnych kierujących, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu. W tych przypadkach omal nie doszło do tragedii. Do pierwszego zdarzenia doszło około 15.30 w miejscowości Bobrowa, gdzie 48-letni mieszkaniec Łowicza kierując alfa romeo na skutek niedostosowania prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Jak się okazało miał 1 promil alkoholu w organizmie.


Kolejny z nieodpowiedzialnych mężczyzn w miejscowości Strzebieszew około 20.30 na skutek nieprawidłowego wymijania spowodował kolizję z volkswagenem passatem. Jak się okazało był to 32-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. W jego organizmie było aż 2,7 promila alkoholu.


Obaj nietrzeźwi oprócz odpowiedzialności za spowodowanie zdarzenia drogowego - w pierwszym przypadku mandat karny a w drugim wniosek do sądu o ukaranie, stracili już prawa jazdy, a ponadto grozi im jeszcze do dwóch lat więzienia.


info: KPP w Łowiczu

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Karambol w Nieborowie - przewr…

Wyrusz „Tropem tajemniczego skarbu”

Ukradł kilkanaście butli z gazem w Łyszk…

Akcja policji w gminie Nieborów. Zarekwi…

Brutalne pobicie przy Warszawskiej, nie …

Nowa jakość edukacji w łowickiej integra…

[WIDEO] Amerykański dziennikarz nakręcił…

Dopingujesz „dziesiątaka”, wspierasz łow…

Wypadek z Goleńsku. Samochód rozbił się …

Szkolne ubezpieczenie dziecka: już ponad…

Szok! Bestialskie zachowanie 39-latka. R…

W Kocierzewie uczczono 80. rocznicę Bitw…

Jakie gwiazdy wystąpią w Łowiczu w 2020 …

[ZDJĘCIA + WIDEO] Paulina Matysiak podcz…

Uwaga mieszkańcy! W znanych serach wykry…

Konferencja Pauliny Matysiak i Lewicy w …

Zbliżają się Dni Otwarte w Komendzie Pow…

Wypadek w Maurzycach. Ciężarówka z nacze…