Kolejni nietrzeźwi wyeliminowani z dróg. Rekordzista miał 1,5 promila

Dodane przez ELC24.net

W miniony weekend łowiccy policjanci wyeliminowali z dróg powiatu łowickiego kolejnych trzech kierujących, którzy wsiedli za kierownicę, będąc pod wpływem alkoholu. Apelujemy o rozsądek!


W miniony weekend łowiccy policjanci wyeliminowali z dróg powiatu łowickiego kolejnych trzech kierujących, którzy wsiedli za kierownicę, będąc pod wpływem alkoholu. Najpierw, 2 marca tuż przed 8.00 w Dzierzgówku policjanci zatrzymali kierującego toyotą corollą. Kompletnie nieodpowiedzialny 39-latek z Olsztyna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Z kolei około godziny 15.30 na ulicy Poznańskiej w Łowiczu funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej volvo, którego kierujący przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 33km/h. Podczas kontroli wyszło na jaw, że 64-latek z województwa lubelskiego nie tylko popełnił wykroczenie drogowe, ale był również pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,7 promila alkoholu w organizmie. Do kolejnego zatrzymania doszło 3 marca o godzinie 11.40 w Mystkowicach. 48-latek zamieszkały w powiecie płońskim miał w organizmie 0,8 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy kierujący utracili uprawnienia do kierowania, ponadto za popełnione przestępstwo grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Pamiętajmy, że nietrzeźwy kierujący stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie lecz również dla pasażerów oraz innych użytkowników drogi! Kierowco pamiętaj! Nie bądź lekkomyślny! Nie ryzykuj!


info: KPP w Łowiczu

Zobacz także

Zbliża się Powiatowy Dzień Strażaka. Spr…

Bejda Paweł podsumował kampanię wyborczą…

Łowiczanin chce wystartować w najtrudnie…

Napadli i pobili dostawcę kebabów. To na…

Tysiące mieszkańców na pogrzebie Ilony R…

Ratusz Miejski w Łowiczu w nowej szacie

Czujność policjantów nie zawiodła. Dwie …

Wypadek przy ulicy Poznańskiej. Dwa poja…

[WIDEO] Tłumy zwiedzających podczas Majó…

Maleo Reggae Rockers, Żabson i Lao Che z…

Bezmyślność i alkohol mogły doprowadzić …

Uczcili 170. rocznicę urodzin Józefa Che…

Już dzisiaj Nadzwyczajna Sesja Rady Miej…

[ZDJĘCIA] Tragiczny wypadek w gminie Koc…

UWAGA na oszustów! Udają pośredników szy…

Witold Stępień - Marszałek Województwa Ł…

Łowiczanka Kinga Sęk została Miss Uniwer…

[WIDEO, ZDJĘCIA] Wysoka porażka Pelikana…