Kolejni nietrzeźwi wyeliminowani z dróg powiatu łowickiego

Dodane przez ELC24.net

Funkcjonariusze z ruchu drogowego w ubiegły weekend zatrzymali kolejnych nietrzeźwych kierowców. Ponownie apelujemy o rozsądek!


W miniony weekend łowiccy policjanci wyeliminowali z dróg powiatu łowickiego kolejnych czterech kierujących, którzy pod wpływem alkoholu kierowali pojazdami mechanicznymi. Jednego zatrzymania dokonał funkcjonariusz ruchu drogowego, niebędący w służbie.


30 sierpnia przed godziną 13:00, 50-latek z powiatu łowickiego wsiadł w miejscowości Zduny za kierownicę Opla Astra, mając 2 promile alkoholu w organizmie. 30 sierpnia przed 10.30 w Krępie 55-letni łodzianin poruszał się Daewoo Lanosem, mając 1,3 promila alkoholu w organizmie. Przed godziną 16.30 w Bobrownikach na motorower wsiadł 48-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, którego badanie stanu trzeźwości wyniosło 1,4 promila alkoholu w organizmie. Zaś 31 sierpnia w ręce stróżów prawa wpadł 34-latek z powiatu łowickiego, który kierując Oplem Astra miał prawie 0,7 promila alkoholu w organizmie. Za to przestępstwo wszystkim grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Niestety, nietrzeźwi kierujący na drodze, to krok od tragedii, stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie lecz również innych użytkowników drogi! Kierowco pamiętaj! Nie bądź lekkomyślny!


Pamiętajmy, aby zdecydowanie reagować, gdy widzimy, że osoba pod wpływem alkoholu wsiada za kierownicę! Dzwońmy pod numer alarmowy 112!


info: KPP w Łowiczu

Zobacz także

W bazylii sprzedawanej w Netto wykryto b…

Celnicy kontrolowali targowiska w region…

Malarstwo Elżbiety Kwapińskiej w łowicki…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Prezydent RP Andrzej D…

Przeciwnicy Andrzeja Dudy na spotkaniu w…

UWAGA: Praca! Animex poszukuje pracownik…

[WIDEO] Prezydent Andrzej Duda spotkał s…

XVII edycja Konkursu na najlepszą pracę …

Wypadek na ul. Bolimowskiej w Łowiczu. O…

Prezydent Andrzej Duda spotka się z mies…

W piątek koncert finałowy Och! Film Fest…

Zderzenie dwóch samochodów na autostradz…

27-latek posiadał amfetaminę i marihuanę…

Muzeum Żołnierza Polskiego w Dmosinie wa…

Rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN: Pelikan…

Wypadek w Boczkach Chełmońskich. Audi wp…

Jakub Pająk Halowym Wicemistrzem Polski…

Uprowadzono 10-letniego chłopca. Policja…