Kolejni nietrzeźwi wyeliminowani z dróg powiatu łowickiego

Dodane przez ELC24.net

Funkcjonariusze z ruchu drogowego w ubiegły weekend zatrzymali kolejnych nietrzeźwych kierowców. Ponownie apelujemy o rozsądek!


W miniony weekend łowiccy policjanci wyeliminowali z dróg powiatu łowickiego kolejnych czterech kierujących, którzy pod wpływem alkoholu kierowali pojazdami mechanicznymi. Jednego zatrzymania dokonał funkcjonariusz ruchu drogowego, niebędący w służbie.


30 sierpnia przed godziną 13:00, 50-latek z powiatu łowickiego wsiadł w miejscowości Zduny za kierownicę Opla Astra, mając 2 promile alkoholu w organizmie. 30 sierpnia przed 10.30 w Krępie 55-letni łodzianin poruszał się Daewoo Lanosem, mając 1,3 promila alkoholu w organizmie. Przed godziną 16.30 w Bobrownikach na motorower wsiadł 48-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, którego badanie stanu trzeźwości wyniosło 1,4 promila alkoholu w organizmie. Zaś 31 sierpnia w ręce stróżów prawa wpadł 34-latek z powiatu łowickiego, który kierując Oplem Astra miał prawie 0,7 promila alkoholu w organizmie. Za to przestępstwo wszystkim grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Niestety, nietrzeźwi kierujący na drodze, to krok od tragedii, stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie lecz również innych użytkowników drogi! Kierowco pamiętaj! Nie bądź lekkomyślny!


Pamiętajmy, aby zdecydowanie reagować, gdy widzimy, że osoba pod wpływem alkoholu wsiada za kierownicę! Dzwońmy pod numer alarmowy 112!


info: KPP w Łowiczu

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Karambol w Nieborowie - przewr…

Wyrusz „Tropem tajemniczego skarbu”

Ukradł kilkanaście butli z gazem w Łyszk…

Akcja policji w gminie Nieborów. Zarekwi…

Brutalne pobicie przy Warszawskiej, nie …

Nowa jakość edukacji w łowickiej integra…

[WIDEO] Amerykański dziennikarz nakręcił…

Dopingujesz „dziesiątaka”, wspierasz łow…

Wypadek z Goleńsku. Samochód rozbił się …

Szkolne ubezpieczenie dziecka: już ponad…

Szok! Bestialskie zachowanie 39-latka. R…

W Kocierzewie uczczono 80. rocznicę Bitw…

Jakie gwiazdy wystąpią w Łowiczu w 2020 …

[ZDJĘCIA + WIDEO] Paulina Matysiak podcz…

Uwaga mieszkańcy! W znanych serach wykry…

Konferencja Pauliny Matysiak i Lewicy w …

Zbliżają się Dni Otwarte w Komendzie Pow…

Wypadek w Maurzycach. Ciężarówka z nacze…