Sześć goli Pelikana w ostatnim sparingu przed ligą

Dodane przez Pelikan Łowicz

W ostatnim sprawdzianie przed startem rundy wiosennej III ligi Pelikan Łowicz pokonał Wisłę II Płock 6:3 (3:3).

Sobotnie (9 marca) spotkanie odbyło się na boisku w Chąśnie. Biało-zieloni w ostatnim test meczu pokonali czwartoligowe rezerwy Wisły Płock 6:3. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Damian Szczepański, a po golu dołożyli jeszcze Krystian Stolarczyk, Sebastian Czapa (z rzutu karnego), Bartosz Broniarek i rekonwalescent Robert Kowalczyk.

W najbliższą sobotę (16 marca) drużyna Łukasza Chmielewskiego zagra pierwszy mecz o punkty w tym roku. Łowiczanie zmierzą się na wyjeździe z Mazurem Ełk. Początek o godzinie 13. W pierwszym meczu górą był Pelikan, który wygrał przy Starzyńskiego 2:1.

Pelikan Łowicz – Wisła II Płock 6:3 (3:3)
Damian Szczepański 14, 50, Krystian Stolarczyk 25, Sebastian Czapa 45 (rzut karny), Bartosz Broniarek 62, Robert Kowalczyk 85 – Patryk Szczepański 15, Adrian Szczutowski 30, Krystian Białas 43.

Pelikan I połowa: Patryk Orzeł – Damian Kozieł, Bartosz Broniarek, Krystian Stolarczyk, Michał Żółtowski – Dawid Kieplin, Krystian Mycka, Maciej Kaczorowski, Sebastian Czapa – Michał Wrzesiński, Damian Szczepański.

Pelikan II połowa: Mateusz Wlazłowski – Dawid Kieplin, Maciej Kaczorowski (70 Tomasz Wudkiewicz), Bartosz Broniarek, Michał Żółtowski – Damian Szczepański (60 Michał Adamczyk), Krystian Stolarczyk, Sebastian Czapa (70 Michał Fabijański), Jakub Bylewski, Grzegorz Wawrzyński (60 Filip Bućko), Robert Kowalczyk.

Zbliża się Powiatowy Dzień Strażaka. Spr…

Bejda Paweł podsumował kampanię wyborczą…