Pelikan Łowicz remisuje trzeci raz z rzędu

Dodane przez Pelikan Łowicz

Pelikan Łowicz zremisował z Ursusem Warszawa 1:1 (1:1) w meczu 22. kolejki III ligi grupy pierwszej. To trzeci remis z rzędu biało-zielonych.

Obie bramki padły w pierwszej części sobotniego (13 kwietnia) spotkania. Miejscowi prowadzili od 40. minuty po trafieniu Pawła Wolskiego. Jeszcze przed przerwą wyrównał Damian Szczepański, zdobywając gola w doliczonym czasie gry.

To trzeci mecz z rzędu, w którym łowiczanie podzielili się punktami z rywalami (0:0 z Legią II Warszawa i 2:2 z Lechią Tomaszów Mazowiecki).

W Wielką Sobotę (20 kwietnia) drużyna Mykoly Dremliuka podejmie przy ul. Starzyńskiego Unię Skierniewice. W pierwszym meczu unici wygrali 2:0. Sobotnie derby regionu rozpoczną się o godzinie 17.

Ursus Warszawa – Pelikan Łowicz 1:1 (1:1)