Kolejni nieodpowiedzialni kierowcy wyeliminowani z ruchu drogowego. Policjanci zatrzymali dwóch piratów i dwóch nietrzeźwych

Dodane przez ELC24.net

​W ciągu minionego weekendu łowiccy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch piratów drogowych oraz dwóch nietrzeźwych kierujących. Apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze!


21 czerwca, o 17:35 w miejscowości Krępa na krajowej "czternastce" łowiccy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu zgierskiego. 22-latek kierował osobowym BMW przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 60km/h. Stracił prawo jazdy.


Wczoraj, 23 czerwca policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej trzech mężczyzn. Do pierwszego zatrzymania doszło tuż po północy. Mieszkaniec Kutna poruszał się pojazdem mechanicznym w stanie po użyciu alkoholu, miał 0,3 promila w organizmie. Stracił uprawnienia do kierowania.


Następnie, tuż przed 03:00 w nocy w Łowiczu, przy ulicy Poznańskiej policjanci zatrzymali mieszkańca naszego miasta, który kierował osobowym Peugeotem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał około jednego promila alkoholu w organizmie i dodatkowo nie posiadał prawa jazdy.


Tego samego dnia, około 13:15 na krajowej "dziewięćdziesiątce dwójce" przy ulicy Poznańskiej doszło do kolejnego zatrzymania. Tym razem, w ręce policjantów wpadł 43-letni mieszkaniec Warszawy, który kierując Infiniti przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 70km/h. Stracił uprawnienia do kierowania a otrzymał mandat karny.


zdj.ilustracyjne

Zobacz także

Zbliża się Choinka Miejska w Łowiczu. Za…

Rozstrzygnięto Ekologiczny Konkurs Fotog…

[AKTUALIZACJA] Pożar samochodu na autost…

W papryce konserwowej wykryto substancję…

W piątek kolejne spotkanie dla zainteres…

Zbliża się koncert „Weronika Mońka i Goś…

[ZDJĘCIA] Wyjątkowi goście z wizytą w po…

Sprawdź swoją wiedzę na temat zasad orto…

Kinga Sęk z Łowicza walczy o koronę Miss…

Rusza zbiórka charytatywna "Widzew …

Specjalny pokaz filmu „Obłoki śmierci. B…

[ZDJĘCIA] W Skansenie w Maurzycach posad…

Patriotyczna lekcja religii uczniów ZSP …

Zaatakował 50-latka i ukradł mu telefon …

Zbyt duża prędkość może prowadzić do tra…

[ZDJĘCIA] Awanse w Zakładzie Karnym w Ło…

Wyniki konkursu na najlepszą pracę dyplo…

[ZDJĘCIA] Uczniowie ZSP nr 2 w Łowiczu ś…