Kolejni nieodpowiedzialni kierowcy wyeliminowani z ruchu drogowego. Policjanci zatrzymali dwóch piratów i dwóch nietrzeźwych

Dodane przez ELC24.net

​W ciągu minionego weekendu łowiccy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch piratów drogowych oraz dwóch nietrzeźwych kierujących. Apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze!


21 czerwca, o 17:35 w miejscowości Krępa na krajowej "czternastce" łowiccy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu zgierskiego. 22-latek kierował osobowym BMW przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 60km/h. Stracił prawo jazdy.


Wczoraj, 23 czerwca policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej trzech mężczyzn. Do pierwszego zatrzymania doszło tuż po północy. Mieszkaniec Kutna poruszał się pojazdem mechanicznym w stanie po użyciu alkoholu, miał 0,3 promila w organizmie. Stracił uprawnienia do kierowania.


Następnie, tuż przed 03:00 w nocy w Łowiczu, przy ulicy Poznańskiej policjanci zatrzymali mieszkańca naszego miasta, który kierował osobowym Peugeotem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał około jednego promila alkoholu w organizmie i dodatkowo nie posiadał prawa jazdy.


Tego samego dnia, około 13:15 na krajowej "dziewięćdziesiątce dwójce" przy ulicy Poznańskiej doszło do kolejnego zatrzymania. Tym razem, w ręce policjantów wpadł 43-letni mieszkaniec Warszawy, który kierując Infiniti przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 70km/h. Stracił uprawnienia do kierowania a otrzymał mandat karny.


zdj.ilustracyjne

Zobacz także

[DUŻO ZDJĘĆ] Folklor ludowy szyty na mia…

Koszmarny wypadek na Poznańskiej, bus ro…

[WAŻNE] Frankowicze wygrywają w sądach. …

Młodzieżowe rozgrywki beach soccera. Lak…

Kolejny pożar w powiecie łowickim. Palił…

Bezpłatne warsztaty rękodzieła ludowego …

Zaginął Jarosław Owczarek. Policja prowa…

PGE ostrzega: Uwaga na fałszywe e-maile …

Szok! Napadli młodego mężczyznę i pobili…

Wykorzystali nieuwagę kobiety i okradli …

Łowickie akcenty na Święcie Służby Więzi…

[ZDJĘCIA] Wakacje z Tratwą na Fali. Za n…

Powstanie ścieżka rowerowa wzdłuż ul. To…

Pijany kierowca zatrzymany przez policję…

Chcieli ukraść alkohol ze sklepu. Interw…

Akcja strażaków w gminie Zduny. Paliły s…

Pożar w Bąkowie Górnym. Dziewięć zastępó…

Wypadek pod Łyszkowicami. Samochód wyląd…