Jutro piłkarskie święto w Łodzi! Widzew zagra ze Śląskiem Wrocław, są jeszcze bilety

Dodane przez ELC24.net

Jutro, gdy zegarki wskazywać będą godzinę 20:30 zabrzmieć ma pierwszy gwizdek w meczu pomiędzy Widzewem Łódź a Śląskiem Wrocław. Spotkanie to będzie rozgrywane w ramach Pucharu Polski.


Tak naprawdę ciężko wyrokować, jaki będzie piłkarski poziom tego spotkania. Wiadome jest jednak to, że pojedynek dwóch tak klasowych marek przyciągnie wiele ludzi - na stadion czy przed telewizory.


Śląsk bardzo dobrze wszedł w sezon 2019/20. Znajduje się obecnie na pozycji wicelidera, tuż za otwierającą tabelę Pogonią Szczecin i zarazem przed Legią Warszawa. Z kolei widzewiacy pomimo niezbyt udanego początku okupują obecnie czwarte miejsce, mając do liderującego Górnika Łęczna tylko trzy punkty straty.


Podopieczni Marcina Kaczmarka ciągle walczą o powrót do elity, grając póki co na drugoligowych boiskach. Jutro fanatycy RTS będą mogli "liznąć" trochę najwyższego poziomu rozgrywek.


Dla Marcina Robaka, obecnego kapitana czerwono-biało-czerwonych mecz ten będzie miał wyjątkową wartość, bowiem zasilił szeregi klubu z al. Piłsudskiego 138, odchodząc właśnie ze Śląska Wrocław


W tej chwili licznik sprzedanych biletów wskazuje na 12 800. W dalszym ciągu wejściówki kupować można poprzez internetową stroną klubu (TUTAJ) a także jutro w kasach. Warto dodać, że karnety na ligowe spotkania Widzewa nie uprawniają do wejścia jutro na stadion. Nie czekajcie z kupnem na ostatnią chwilę. W "Sercu Łodzi" pojawić się mają także fanatycy zespołu u z Wrocławia.


Kto zamelduje się w kolejnej rundzie Pucharu Polski? O tym przekonamy się dopiero po końcowym gwizdku, aczkolwiek jedno jest pewne - na trybunach będzie gorąco!

Zobacz także

Coraz bliżej nowego ambulansu dla Zakład…

III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chóraln…

Wypadek w okolicach Bełchowa, są ranni. …

Niebezpiecznie na autostradzie A2. Mężcz…

Wybory do Sejmu i Senatu: Kto z mandatam…

[ZDJĘCIA] Nietypowe zadanie strażaków. M…

Muzeum w Łowiczu zaprasza na warsztaty: …

Wybory do Sejmu: Jak głosowano w naszym …

Niebezpiecznie w Dąbkowicach Górnych. Sa…

Tragiczny wypadek w Nieborowie. Śmiertel…

[ZDJĘCIA + WIDEO] Cezary Olejniczak popi…

[WIDEO] Senator Przemysław Błaszczyk pre…

Gmina Nieborów: Nieostrożność kierowcy z…

Zbliża się Bieg im. Agaty Matejczuk. Wys…

[ZDJĘCIA] W Łowiczu powstanie stacja ład…

Będzie nowy chodnik przy drodze wojewódz…

Nowa siedziba ODR w Łowiczu otwarta

Wizyta niemieckich więzienników w Zakład…